MSI nabídne vlastní herní konzoli. Herní novinka dostane výkonný AMD Ryzen 7 5700G, který je k neutahání

Konzole MAG Trident S / Zdroj fotografie: MSI

Společnost MSI v herním odvětví není potřeba představovat. Pokud jste skutečný herní nadšenec, tak jistě produkty této společnosti máte doma. Jelikož patřím mezi ně, tak mě tato novinka nenechala v klidu. Věřím, že tato zpráva potěší řadu herních fajnšmekrů.

MSI se před pár dny zmínilo o zajímavé novince. Společnost „Micro Star International“ představila novou mini herní konzoli, která se nazývá MAG Trident S a je poháněna APU od AMD.

Uznávaný výrobce PC zatím pouze sdílel obrázek produktu, a podělil se pouze o několik specifikací připravované mini herní konzole. Při prozkoumání oficiálních informací bude konzole MAG Trident S poháněna čipovou sadou Ryzen 7 5700G Team Red. Jedná se o APU s osmi jádry. Kromě toho je konzole zkonstruována tak, aby byla velmi kompaktní a přenosná. Další pozoruhodnou funkcí je podpora až 3 monitorů současně.

Když už mluvíme o designu, zdá se, že mini herní konzole Trident S získá dvoubarevný design, který se skládá z bílé a černé barvy. Bude také obsahovat určitou formu LED osvětlení spolu s obvyklými možnostmi připojení, jako jsou porty USB a další. Zatímco jeho srdcem je výkonný CPU se schopnou integrovanou grafikou, tak nenabízí vyhrazenou grafickou kartu. Někteří hráči tedy mohou být velmi skeptičtí ohledně jeho celkového výkonu.

Ačkoli by zařízení mělo pravděpodobně snadno provozovat esportové tituly jako CS:GO, Valorant, DOTA 2 a další, zatímco současné hlavní herní tituly by pravděpodobně běžely prostřednictvím služeb streamování her. V tuto chvíli značka ještě oficiálně nezveřejnila cenu tohoto produktu. Případně není známo, zda se dočkáme i jiné konfigurace.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: MSI

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.