MWC 2022 začne, omikronu navzdory

MWC 2019 v Barceloně / Zdroj fotografie: Mobile World Congress – MWC

Mobile World Congress je každoroční událost v Barceloně, na které výrobci představují svá nejnovější zařízení. Tento rok začne později, omikronu navzdory. Už to vypadalo, že celé MWC bude zrušeno, ale nakonec tomu tak nebude.

Podle Johna Hoffmana, generálního ředitele GSM Association se MWC bude konat, ale s přísnými hygienickými podmínkami. To z toho důvodu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost všech účastníků. Výkonný ředitel sdílel na oficiálních webových stránkách MWC zprávu, ve které uvádí, že akce bude pod dohledem zdravotníků i vlády, a to kvůli tomu, aby se lidé mohli na akci bezpečně sejít.

Momentálně očekáváme, že konference bude mít více než 1500 vystavovatelů ze 150 různých zemí. MWC je jednou z největších akcí svého druhu, účastníci tam objevují nové technologie a inovace, kterých je každoročně nespočet. V minulosti akce přilákala i přes 100 000 lidí. Bohužel se mnoho lidí bojí koronaviru a tomu bude pravděpodobně odpovídat i účast, u které neočekáváme nějaké rekordy.

Nyní ve Španělsku přibývají stovky tisíc nakažených denně, doufejme, že se časem situace zlepší. V roce 2020 GSMA akci odložila a nakonec ji kvůli pandemii zrušila. Snad se tato situace letos nebude opakovat, těším se na to, co nového nám tam různé značky napříč všemi směry předvedou. Jak to vidíte vy? Myslíte, že bude celá akce zrušená nebo se jí po dvouleté pauze dočkáme? Dejte mi vědět do komentářů. Za mě osobně se celá událost uskuteční, Covid už vůbec není takovým postrachem, kterým byl, nyní už je to jen jeho stín, a situace po celém světě tomu odpovídá.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.