Na internet unikl první snímek Huawei P40!

Rok 2019 je téměř u konce a člověk by si mohl myslet, že nás letos už nic nemůže překvapit. Ale jak už to, tak bývá, opak je pravdou. Nově unikl na veřejnost nový render na Huawei P40. Pro Huawei to bude další generace současné vlajkové lodi P30.

Huawei P40

 S největší pravděpodobností ho Huawei představí v Březnu příštího roku. Ale podle různých informací by však mohlo dojít k představení již v lednu na veletrhu CES v Las Vegas, nebo také v únoru na MWC v Barceloně. Před pár hodinami, někteří zahraniční blogeři odhalili vykreslení Huawei P40 a poskytli podrobné specifikace displeje.

Podle všeho bude Huawei P40 používat 6,57 palce AMOLED obrazovku (dostane přední duální selfie fotoaparát), rozlišení 2K / FHD +, podpora HDR, DCI-P3.

Z vizualizace je jasně vidět, že zadní čočka vystupuje z trupu, jako je to u verze P30. Z bočního pohledu je vidět zřejmý zakřivený displej, který ale nebude tak moc zakřivený jako u verze Mate 30 Pro. Na boku si totiž můžete všimnou klasického tlačítka na ovládání hlasitosti a power tlačítka.

Podle zkušeností se řada Huawei P40 bude i nadále zlepšovat ohledně fotoaparátů. Vzhledem k tomu, že počet zadních čoček u P30 Pro dosáhl 4, není vyloučeno, že u série P40 se může počet zvyšovat až na 5 čoček.

Pokud jde o procesor, lze v podstatě určit, že dostane Kirin 990 5G. Již dříve jsem uvedl, že procesor Kirin nové generace, Kirin 1020, bude mít premiéru v září příštího roku, společně s vlajkovou lodí nové generace Mate.

Dále je také zcela možné, že P40 může být první mobilní telefon vybavený systémem Hongmeng.

Autor: Lukáš

Zdroj:mydrivers

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.