Na internetu jsou k vidění zadní kryty na Huawei P50

Zdroj: Weibo Peng Peng June

Věřím, že se už nemůžete všichni dočkat, až společnost Huawei představí v nadcházejícím červnu svojí novou vlajkovou loď, Huawei P50. Dneska už popravdě bývá zvykem, že se vždy na různých online kanálech postupně ukáže mnoho novinek, která nám vždycky poodhalí roušku tajemství nového produktu.

Naštěstí díky skupince leakerů už před představením známe většinu podrobných specifikací. A to nemluvím o konkrétním designu, a dalších mnoha detailů. Díky nim už víme, že Huawei uvede na trh sérii P50 ve třech hlavních modelech.  Konkrétně se bude jednat o modely P50, P50 Pro a P50 Pro Plus.

Nyní se vrátíme k původnímu tématu tohoto článku. Je to pouze pár hodin, kdy na sociální síti Weibo člen Peng Peng June sdílel mnoho informací o připravovaném zařízení P50. Uznávaný leaker uvedl, že se mu do rukou dostalo pouzdro na mobilní telefon řady Huawei P50. Ochranné pouzdro se dostalo na sklad v obchodě Taobao, odkud ho také získal.

Proto se nyní můžeme podívat na několik podrobných snímků tohoto pouzdra. Díky tomu si můžeme udělat vlastní obrázek o tom, jak bude finální zařízení tedy vypadat. Snímky najdete v galerii pod tímto odstavcem.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.