Na veřejnost možná unikl nejnovější snímek modelu Huawei Mate X2

Zdroj: Weibo

Není žádným tajemstvím, že Huawei potichoučku pracuje na nejnovějším skládacím zařízení Huawei Mate X2. Tentokrát to vzal Huawei za opačný konec a představí nám zařízení, které bude mít displej ukrytý uvnitř zařízení. Pokud sledujete nejnovější dění kolem Huawei, tak víte, že Huawei už brzy představí svoji vlajkovou loď řady Mate 40. Nově do toho nastává otázka, zda můžeme očekávat i model zahrnující řadu Mate X2.

Neexistuje zatím žádné oficiální stanovisko o tom, kdy bude model Mate X2 uveden na trh, ale předchozí spekulace naznačují, že se na trh dostane až příští rok. Není také vyloučeno, že by se mohl také objevit vedle řady Mate 40. Údajný obrázek, který před malou chvilkou unikl na internet, tak údajně zachytil model Mate X2. Únik, který se na sociální síť Weibo dostal díky čínské blogerce @8090 Life Digital, nám poskytuje pohled na údajný Mate X2 v plně rozvinutém stavu. Musíme si uvědomit, že zařízení vypadá stejně jako Mate Xs, který byl zase téměř identický s Mate X.

Zdá se, že tento telefon využívá stejný vnější skládací design jako model Mate Xs, i když je to v rozporu s nedávnými patentovými přihláškami, které poukazují na skládající se design dovnitř. Tento skládací design totiž využívá stejný chránič obrazovky jako jeho předchůdce.

O modelu Huawei Mate X2 se říká, že má mít stejnou 8palcovou obrazovku jako Mate X. Skládací smartphone by měl také obsahovat vlajkový procesor Kirin 9000, který bude také používat řada Mate 40.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.