Naznačuje Huawei snad nový jednotný ekosystém?

Huawei dříve potvrdilo, že Ark Compiler bude hlavním tématem diskuse na konferenci Huawei Developer Conference 2019 a dnes společnost vypustila náznak, který by mohl vytvořit určitou naději pro fanoušky Huawei čekající na něco nového.

Že by HongMeng?

Podle oficiálního promo obrazu HDC 2019, který je vytištěn se štítkem „Jednorázový vývoj víceúčelového provozu“, naráží na jedno řešení pro všechny ekosystémy zařízení.

Obrázek také ukazuje různá zařízení včetně směrovače, tabletu, notebooku, autonomního řízení, 5G, SmartHome, her, robotiky, inteligentního nošení, televize a dalších.

A v této promo akci jsme si všimli několika věcí. Zaprvé, všechna zařízení zobrazená na obrázku obsahují logo podobné logu, které už bylo v produktech IoT společnosti Huawei, které se v současné době prodávají na trhu.

Ale další věc, kterou je třeba poznamenat, je skica počítače s textem „Hello World!“ A se stejným logem „H“, pojem „hello world!“ V počítači používaném ke spuštění programu / softwaru. Také je to často první program napsaný lidmi, kteří se učí kódování.

Je třeba poznamenat, že Hongmeng OS je také ochrannou známkou pro obrovskou skupinu kategorií zařízení, která byla uvedena výše.

Po důkladné analýze těchto skutečností můžeme jasně říci, že společnost připravila nové řešení all in one pro celý svůj ekosystém zařízení s výjimkou smartphonů, může to být operační systém, nový programovací jazyk nebo něco jiného.

Stejně jako v předchozím rozhovoru vedoucích pracovníků společnosti Huawei, který potvrzuje, že operační systém Hongmeng není pro chytré telefony, ale pro internet věcí a další zařízení.

Huawei v této zprávě zatím nic oficiálně nepotvrdil.

Akce HDC 2019 bude oficiálně zahájena s Keynote Speeches 9. srpna ve městě Dongguan v Číně. A další aktivity související s vývojem začnou od 10. srpna a budou tuto akci pořádat až do 11. srpna.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.