Několik nových verzí smartphonu Huawei Y6? Huawei nezapomíná ani na cenově dostupné modely!

V příštích týdnech společnost Huawei v Číně představí řadu tabletů MatePad, chytrých telefonů řady Honor V30, Honor Magic Watch 2, Honor MagicBook 15 a chytrých telefonů Nova 6. Uprostřed zpráv o příchodu těchto zařízení se vyrojila další zpráva. Konkrétně se jedná o uniklý snímek nadcházejícího telefonu s názvem Huawei Y6s. Tento cenově dostupný telefon si nyní můžeme prohlédnout v uniklém snímku.


Podle zprávy je telefon Huawei Y6s interně označen jako Jakarta. V březnu spustila čínská firma smartphone Huawei Y6. Zdá se však, že model Jakarty je ještě nižší verzí a očekává se, že bude představen jako Huawei Y6s.

Huawei Y6s (Jakarta)

Modře zbarvený Huawei Y6s má na displeji zářez ve tvaru kapky vody. Očekává se, že bude osazen 6,1palcovým displejem, který bude pravděpodobně podporovat rozlišení HD +. Brada zařízení je dostatečně silná, aby se v ní mohla umístit značka Huawei. Zadní strana telefonu, která má dvoubarevný design, má jednu zadní kameru s 13 megapixely a čtečku otisků prstů. SoC procesor zařízení není dosud známo, ale může přicházet s 3 GB RAM a nativním úložištěm 32 GB. O specifikacích smartphonu nejsou k dispozici žádné další podrobnosti.


Dále unikla informace o tajemném telefonu od společnosti Huawei. Smartphone je kódově pojmenováno jako Merida a může to být Pro verze Huawei Y6, ale jeho přesný název není zatím znám. Existuje možnost, že by mohl přijít pod značkou Honoru.

O tomto zařízení nejsou doposud známé vůbec žádné specifikace.

Huawei Y6 Pro (Mystery)

Čelní strana smartphounu „Huawei Y6 Pro“ má displej s vodním zářezem. Zadní strana telefonu má trochu jedinečný duální kamerový systém. Vertikální kamerový modul má mezi dvěma objektivy fotoaparátu LED blesk. Text „AI Camera“ je viditelný vedle něj. Zařízení nemá na zadní straně čtečku otisků prstů. Mohla by být integrována do displeje telefonu. Bez viditelného odsazení lze říci, že na zařízení není čtečka otisků prstů směřující do strany. Očekává se, že oba telefony budou v Číně patřit mezi cenově dostupná zařízení.

Je také možné, že uvítají i na evropský trh. Tyto telefony mají v Evropě velký úspěch a tvojí nemálé prodeje v celkových výsledcích.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.