Nová Huawei Band 4e vám pomůže vstoupit do světa v basketbalu

Huawei možná bude muset čelit zákazu Spojených států v rámci stupňující se obchodní války s Čínou, ale to ho nezbavuje uvolňování nových nositelných zařízení. Nejnovější je chytře pojmenovaná Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition.

Huawei Band 4e

Vydání je trochu podivné vzhledem k tomu, že jsme ještě neviděli Huawei Band 4. Ale možná je to vydání hned za rohem.

Band 4e pracuje podle vzoru loňského modelu 3e. Můžete jej nosit na zápěstí nebo odpojit od náramku a připojit k vaší obuvi, odkud to pomůže zlepšit styl Vašeho běhu! Získáte data, jako je doba kontaktu se zemí, odraz zpětným pohybem, kadence, délka kroku, úhel výkyvu, dopad na přistání a umístění úderu nohou. Jak byste očekávali, z této pozice bude také přesněji sledovat kroky.

Hlavní novinkou této verze je však to, že byla speciálně přizpůsobena pro sport basketbal. Za tímto účelem vyplňují jeho 6-osové pohybové senzory statistiky o vertikálním skoku, době vzduchu, maximální rychlosti pružiny a počtu skoků.

To vše je synchronizováno s aplikací Huawei Sports Health, kde můžete vidět přehled svého výkonu. Tato aplikace vám také umožňuje trénovat cíle na koš a pomáhá předcházet riziku zranění v důsledku nadměrné námahy.

Basketbal Mode

Na zápěstí funguje Band 4e jako váš tracker fitness běžeckého trenéra a monitoruje základní údaje o činnosti a Váš spánek. Neexistuje však zabudovaný senzor srdeční frekvence. Získáte také chytré funkce, jako jsou připomenutí, upozornění na zprávy a „Najít můj telefon“.

Huawei Band 4e Basketball Wizard Edition lze použít až 2 týdny na jedno nabití, s třítýdenním pohotovostním režimem. Band opět přichází s 5 ATM odolností proti vodě, takže ji můžete nosit bez obav i do bazénu.

Fitness Band je v současné době k dispozici v Číně na předobjednávku za cenu 129 juanů (kolem 18 $). O mezinárodní dostupnosti zatím žádné slovo, ale až uslyšíme další informace, tak to aktualizuji.

Autor: Lukáš

Zdroj:GadgetsandWearables

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.