Nová limitovaná edice Huawei Watch GT 2022 má motiv tygra

Huawei Watch GT 2022 / Zdroj fotografie: Huawei

Na přímo obří zimní konferenci Huawei ohlásil spoustu novinek. V tomto článku se budeme věnovat nové limitované edici Huawei Watch GT 3.

Tento model využívá hliník namísto nerezové oceli. Takže tělo je tvořeno hliníkem s pruhy, které mají napodobovat tygra. Za mě to vypadá dost povedeně, obzvláště ta černá varianta.

Titanová luneta, která se táhne kolem obvodu celého těla, má na sobě vzory napodobující tygří zuby. Dokonce i vrchní tlačítko pro spuštění má na sobě tygří vzor. To není vše, věc, která mě opravdu potěšila, je ta, že hodinky mají safírové sklíčko namísto toho běžného tvrzeného skla. Spodek hodinek je tvořen plastem a keramikou.

Aby hodinky byly, co nejautentičtější s tygrem, tak jsou dodávány s novým ciferníkem a to i tím AoD s tygří hlavou. Hodinky jsou dodávány ve dvou barevných provedeních – černá a červená, přičemž řemínek je vyroben z fluorokaučuku.

Specifikace jsou smírné s řadou Huawei Watch GT 3 46 mm. Jediný rozdíl mezi nimi je ten, že tato limitovaná edice má velikost průměru celého těla 49 mm.

Huawei Watch GT 2022 / Zdroj fotografie: Huawei

Cena začíná na 579 USD, což je více než dvojnásobek řady Huawei Watch GT 3. Ta stojí 249 USD. Jde vidět, že si Huawei opravdu věří a pomýšlí na úspěch. Dostupné budou od 6. ledna a to bohužel pouze v domovské Číně.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.