Nova se může stát nezávislou značkou, Huawei s ní má zřejmě velké plány!

Řada chytrých telefonů společnosti Huawei Nova je velmi populární. A troufnu si říci, že neznám uživatele, který by si alespoň jeden model ze série Nova nevybavil. Existuje však možnost, že by se v budoucnu mohla stát nezávislou značkou, protože společnost Huawei plánuje uvést na trh pod značkou Nova nové produkty a nebudou to zajisté jen telefony.

Podle příspěvku Weibo od Digital Chat Station jsou naplánované nové (chytré) hodinky, bezdrátová sluchátka a další inteligentní zařízení, což nás nutí se zeptat, zda se Nova stane nezávislou značkou. Nejsou zatím žádné oficiální informace k přesnému datu, ale očekáváme, že některé z těchto produktů budou oznámeny příští rok.

Huawei Nova 6

Tento rok Huawei uvedl na trh produkt Nova, nazvaný Nova Mini. Není tedy žádným překvapením, že plánují také uvedení Bluetooth sluchátek. Jsem však mnohem více nadšen ze smartwatches a dalšími inteligentními produkty, které budou oznámeny.

Huawei Nova MiniLetos společnost Huawei uvedla na trh více než 5 chytrých telefonů Nova, včetně středních a vlajkových lodí. Nova 6 5G je jeho první 5G zařízení a v současné době je na vrcholu seznamu telefonů DxOMark s nejlepším fotoaparátem pro selfie.

Je také možné, že se Huawei bude snažit takto bojovat proti zákazu USA a nemožnosti používat Google aplikace. Pokud by se Nova zcela odstřihla od Huawei, zajisté by nebyl problém získat certifikaci od Googlu a dále používat jejich aplikace. Případně je také možnost, že se značka Nova spustí jako samostatná série, která by využívala jen čistě HMS (Huawei Mobile Services). Huawei by to mohl lépe využívat k propagaci HMS služeb a dostal by se tak do širokého povědomí zákazníků.

Autor: Lukáš

Zdroj: GizmoChina/ Digital Chat Station

Štítky:,
Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.