Nové úniky naznačují kruhovou kameru na Mate 30 Pro

Viděli jsme, že po internetu koluje mnoho pověstí, že Huawei Mate 30 Pro přijde s kruhovým tvarem zadní kamery a některé nové úniky pouzdra ukazují, že by to mohla být pravda.

Podle obrázků pocházejících z DigitalChatStation se nám odhaluje údajný zadní kryt Mate 30 Pro se dvěma výřezy v různých polohách a oba jsou pro fotoaparáty a LED.

Ve středu je také větší kruhový výřez zadní kamery a druhý výřez v levém horním rohu, což by mohlo být pro objektiv ToF.

Nedávno jsme viděli stejné vykreslování případů pro Mate 30 a Mate 30 Pro. Protože Mate 30 na spodní straně obsahuje výřez na místo pro 3,5 mm jack pro sluchátka.Je třeba poznamenat, že křivka na levé i pravé straně zadní strany se zdá být kulatější ve srovnání s Mate 20 Pro.

Podle předchozích informací se očekává, že nastavení fotoaparátu Huawei Mate 30 Pro bude dodáváno s duální 40MP kamerou včetně 1 / 1,7 palcového senzoru IMX600 a další je také objektivem IMX600 společně vyvinutým Huawei a Sony, protože jeho velikost očekává se, že bude kolem 1 / 1,5 palce.

Autor: Lukáš

Zdroj: DigitalChatStation

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.