Nové vzhledy Always-On Displej přijdou jako samostatná aktualizace, už víme kdy!

Always-On Display (AOD) je funkce, která umožňuje přizpůsobit zamčenou obrazovku telefonu tak, aby zobrazovala čas, datum, stav baterie, oznámení a další, i když je obrazovka vypnutá. Tento způsob zobrazení je mezi uživateli velmi populární, dokonce i já jsem si ho velmi zamiloval.

S programem EMUI 10 společnost Huawei znovu „objevila“ funkci AOD a zahrnula nové barevné schéma přechodu Morandi do textu času a data, které se mění podle různých denních časů, jako je ráno, den, večer nebo noc. Nový AOD také přidává nové styly hodin a widgety.

Always-On Displej

Společnost slíbila tuto funkci spolu s EMUI 10, ale ve skutečnosti nepřinesla stabilní podporu. A nyní je jasné, že Huawei zavede samostatnou aktualizaci, aby nainstalovala barevné AOD pro vybrané smartphony.


Funkce AOD podporuje pouze chytré telefony s displejem OLED a dostanou je následující modely:

Huawei P30
Huawei P30 Pro
Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 X (4G)
Huawei Mate 20 X (5G)
Huawei Magic 2
Huawei Nova 5 ProPodle Wang Chenglu, prezidenta Huawei Business Software, bude těchto 8 smartphonů dostávat funkci Barevné AOD hned v prvním čtvrtletí roku 2020. Huawei P20 Pro a další OLED displejové smartphony to mohou obdržet později. Počítá se případně s druhým čtvrtletím.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.