Novinka Huawei 5G Mobile WiFi Pro! Využijte kvality 5G sítě na jakémkoliv telefonu.

Společnost Huawei před pár dny oznámila řadu produktů zaměřených na 5G. Ne každý si však může dovolit 5G chytrý telefon, ale to neznamená, že byste si nemohli užívat rychlosti 5G. S novým Huawei 5G Mobile WiFi Pro a 5G Mobile WiFi si můžete vychutnat 5G na jakémkoliv zařízení.

Huawei 5G Mobile WiFi

5G Mobile WiFi se jednoduše připojí na 5G síť a převede ji pro Vás na Wifi. A Vy se pak jen pomocí svého telefonu připojíte k zařízení a můžete si dopřávat již zmíněnou rychlost a konektivitu 5GH sítě. Je to šikovné zařízení, které určitě najde své uplatnění. Ne, každý bude chtít utrácet tisíce korun navíc jen kvůli 5G modemu, tak to vyřeší touhle cestou. A zároveň mu může zařízení posloužit jako power banka.

Huawei 5G Mobile WiFi Pro (černá s texturou kůže) je velká z části díky velké kapacitě baterie 8000 mAh. Tato baterie je nepostradatelnou součástí, protože 5G spotřebovává celkem dost výrazně elektrickou energii. Byl však navržen tak, aby mohl nabíjet i vaše zařízení. Podporuje 40W vstupní nabíjení, 22,5W výstupní kabelové nabíjení a 15W reverzní bezdrátové nabíjení.

Huawei 5G Mobile WiFiMobilní WiFi Huawei 5G (bílá) má menší baterii, přesněji 4000mAh. Podporuje také nabíjení pouze 18 W a nemá podporu pro bezdrátové nabíjení.

Mobilní směrovače jsou tvarovány jako power banky s designem, který připomíná jeden z Mate 20 RS. Směrovače mají také nahoře obrazovku, která zobrazuje QR kód, pomocí kterého se můžete snadno připojit k síti.

Huawei 5G Mobile WiFi

Uvnitř zařízení je modem Balong 5000 s podporou NSA a SA. Huawei slibuje rychlosti připojení 1,56 Gb / s a rychlost internetu až 867 Mbit / s. Mobilní WiFi 5G také podporuje živé vysílání ve 4K při 60fps.

Huawei zatím neoznámilo cenovku, ale uvedlo, že obě zařízení budou k dispozici v prosinci. Pro verze bude k dispozici i v keramické bílé a elegantní černé, zatímco standardní verze bude k dispozici pouze v bílé.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

15 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.