Nový Honor certifikován TENAA s displejem 6,3 palce, trojitým fotoaparátem

Nový smartphone Honor s číslem modelu LRA-AL00 byl certifikován společností TENAA (Network Access Management Managments) a připravuje se na spuštění.

Honor V30Podle výpisu TENAA, LRA-AL00 dostane 6,3palcový OLED displej s rozlišením FHD + se zářezem ve tvaru kapky vody, napájen bude 2,2 GHz procesorem Octa (možná Kirin 810), 4/6/8 GB RAM + 64 GB / 128 GB interní úložiště (rozšiřitelné úložiště) ).

Telefon má trojitou zadní kameru v rozlišení 48MP + 8MP + 2MP a 16MP čelní kameru. Je dodáván s baterií 3900mAh (typická 4000mAh) podporující 22,5 W nabíjení. Z hlediska softwaru má EMUI 9.1 (Android 9 Pie), GPU Turbo 3.0 a další.

Prozatím nejsou k dispozici žádné konkrétní informace o identitě tohoto zařízení, ale je třeba poznamenat, že tento smartphone má OLED displej a TENAA nezveřejnila obrázky tohoto produktu, což se stane, pouze pokud je design zařízení udržován v tajnosti jako vlajková loď.

HonorJak se již dříve spekulovalo, může tento smartphone být připravovanou vlajkovou lodí Honor Note 10, ale skutečná velikost displeje tohoto nového smartphonu je pro řadu Note docela malá. Nezbývá tedy nic jiného než počkat, až Honor vydá oficiální prohlášení.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.