Nový Honor MagicBook 15 bude uveden na trh

Pracovní řada Honoru MagicBook není zrovna nejoblíbenější zařízení, ale vždy byla celkem solidní a spolehlivá. Mají celkem slušné specifikace a pěkné, kvalitní sestavení. Musí se také údajně dobře prodávat, protože Honor zavádí do sestavy zcela nový produkt. Ten se podle oficiálního Huawei Mall jmenuje Honor MagicBook 15.

Momentálně bohužel opravdu nevíme mnoho o specifikacích Honor MagicBook 15. Vykreslení na oficiálním plakátu nám ukazuje, že pokračuje v konstrukčním stylu předchozích MagicBooků s úzkými rámy kolem displeje a tenkým tělem, ale nic o tom, co napájí zařízení. Za tímto účelem je vše, co teď můžeme opravdu udělat, jsou pouhé spekulace.

Honor MagicBook 15

Podle předchozích verzí můžeme předpokládat, že bude k dispozici v několika různých konfiguracích. K dispozici budou možná možnosti Intel a AMD Ryzen, až 16 GB RAM a 512 GB SSD úložiště. Můžeme také vidět staré tlačítko napájení, které obsahuje snímač otisků prstů Honor MagicBook, které je vítaným doplňkem zařízení. Nakonec pravděpodobně přijde ve variantách Windows a Linux.

Neexistují ani žádné informace o cenách, ačkoliv neočekávám, že by MagicBook 15 patřil mezi drahá zařízení. Podle oficiálního představitele Huawei Vmall bude dnes odpoledne odhaleno více informací o zařízení, takže nyní můžeme jen čekat.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.