Nový Huawei Nova 6 SE! Je to imitace iPhone 11 Pro od Huawei?

Společnost Huawei má podle plánu představit Huawei Nova 6 na akci v Číně už nyní 5. prosince. Kromě variant 4G a 5G u Nova 6 se také očekává, že společnost představí Nova 6 SE. Není to poprvé, kdy se dostala na veřejnost zmínka o Nova 6 SE. Populární tipař Evan Blass se zmínil o existenci zařízení počátkem listopadu. Počáteční snímek Nova 6 SE se vynořil minulý víkend a odhalil několik funkcí smartphonu.

Android Headlines dnes sdílel snímek nového Nova 6 SE. Přestože zelený obal neumožňuje identifikovat skutečnou barevnou variantu. Ovšem co je velmi výrazné, to jsou jeho čtyři kamery na zadní straně. Nova 6 SE také získává místo duální selfie kamery umístěné v průstřelu pouze jednu kameru. Zatímco počáteční úniky naznačovaly, že rozložení zadní kamery bude svisle zarovnáno, nové obrázky odhalily čtvercové rozložení s LED bleskem umístěným pod jednotkou.

Huawei Nova 6 SE

Huawei Nova 6 SE Specifikace a funkce:

Očekává se, že model Huawei Nova 6 SE získá zadní čidlo IMX686 od Sony s 16 megapixelovým senzorem a dvěma 2 megapixelovými senzory. Smartphone by mohl být podobný svému předchůdci Huawei Nova 5. Nová 6 SE bude pravděpodobně poháněn procesorem Kirin 810, který měl premiéru v Huawei Nova 5 v červnu tohoto roku.

Napájením smartphonu by mohla mít na starost baterie 4 800 mAh se 40W Huawei Supercharge. Smartphone nejspíše dostane skener otisků prstů namontovaný na boku telefonu pro větší zabezpečení spolu s kolébkou hlasitosti na pravém okraji. Nova 6 SE si pravděpodobně ponechá LCD displej IPS. V tuto chvíli není oficiálně potvrzeno datum zahájení ani cena.

Autor: Lukáš

Zdroj: Android Headlines

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.