Nový snímek ukazuje Huawei Smart Screen 65-palcovém provedení

Společnost Huawei potvrdila, že inteligentní televizní zařízení bude představeno 19. září v německém Mnichově a nový únik, který byl zachycen na Weibo odhalil, že tato inteligentní televize bude mít i 65palcovou verzi.

Honor Vision uvedený na trh minulý měsíc, přichází ve dvou verzích a obě mají velikost obrazovky 55 palců, ale liší se v některých specifikacích a cenách hardwaru.

Smart Screen 65 palců

Podle Richarda Yu, přichází inteligentní obrazovka Huawei s novým HarmonyOS. Televize přijde s několika technologiemi IoT a inteligentními technologiemi včetně AI Image Quality Engine, centra interakce s více zařízeními, cloudových a zvukových služeb Huawei a dalších.

Podobně jako Honor Vision bude hardware tohoto televizoru vybaven inteligentními čipovými sadami vyvinutými HUAWEI tedy novou čipovou sadou Honghu 818 Intelligent Display Chipset, čipovou sadou NPU AI Camera a čipovou sadou Wi-Fi. Pro maximální zábavu byla integrována technologie optimalizace kvality zvuku Histen.

Kromě toho společnost Huawei naznačovala, že Smart Screen bude mít vyskakovací fotoaparát s rozpoznáváním obličeje a pomocníka umělé inteligence a sledování gest pro uživatele.

Předchozí úniky informací o této televizi tvrdí, že by mohla podporovat rozlišení 8K a mít konektivitu 5G, ale tyto informace nebyly společností oficiálně potvrzeny.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.