Nový trailer nám odhaluje design Huawei Nova 6 5G

Huawei Nova 6 5G je oficiálně naplánován na 5. prosince v Číně a dnes Huawei vydalo nové video, které nás má nalákat na jeho designové specifikace a klíčové vlastnosti. Telefon je opravdu povedený, zřejmě to bude další prodejní trhák!

Nova 6Podle společnosti bude Huawei Nova 6 5G vybaven dvojitým selfie fotoaparátem umístěným v průstřelu (očekává se 32MP) doprovázený 105-stupňovou ultra širokoúhlou selfie kamerou.

Navíc, Huawei Nova 6 5G přijde s selfie super noční scénou 2.0 pro pořizování lepších selfies v tmavém prostředí, které bylo dříve představeno v sérii Nova 5.

Nova 6 5GHuawei Nova 6 5G bude vybaven vertikálně vyrovnanou trojitou zadní kamerou následovanou LED bleskem a na pravé straně má další senzory, případně laserové autofocus nebo ToF.

Na pravé straně telefonu jsou tlačítka pro nastavení hlasitosti spolu s tlačítkem napájení se zabudovaným snímačem otisku prstu.Huawei Nova 6 již dokončila certifikaci od TENAA a 3C se 40W Huawei SuperCharge a u modelů 4G a 5G podporujících architekturu duálního režimu NSA / SA 5G.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.