Nový unik odhaluje, že Huawei Nova 6 SE je inspirován iPhone 11 Pro

Společnost Huawei oznámí 5. prosince, tedy ve stejný den, kdy společnost HMD Global naplánovala příští spuštění telefonu Nokia. Nova 6 však nemusí být jediným telefonem Huawei, který bude představen v ten den. Může také přijít s dalším telefonem s názvem Nova 6 SE, jehož specifikace dnes unikly.

Únik pochází od Teme (@ RODENT950) na Twitteru. Tento účet je známý pro úniky související s Huawei a Honor.Nova 6 SE je druhý telefon Huawei s příponou SE v názvu. První z nich je 2018 Huawei Mate SE, což je vlastně rebranded Honor 7X. Huawei však není prvním výrobcem, který používá příponu SE. Apple tak učinil první v roce 2016, kdy uvedl populární iPhone SE.

Nova 6 SE si nezískal pouze část svého jména od telefonu Apple. Jeho design (zadní konstrukce) je prakticky iPhone 11 Pro s extra kamerou.

Uniklý obrázek ukazuje, že Nova 6 SE má zadní kameru podobnou jako u nejnovějšího telefonu Apple, ale se čtyřmi kamerami uvnitř místo tří. Huawei také umístil LED blesk pod kryt kamery, a ne společně s kamerami.

Na přední straně má telefon displej s děrovacím otvorem umístěným v levém horním rohu. Je to pravděpodobně LCD panel, protože obrázek ukazuje, že Nova 6 SE má boční skener otisků prstů, který funguje zároveň jako tlačítko napájení.

Nova 6 SE na obrázku má jasně růžová záda, dále přechází na zlatý rám a černé okraje kolem displeje.

Huawei Nova 6SE

Nová 6 SE bude poháněna procesorem Kirin 810, což znamená, že se jedná o zařízení střední třídy. Dostane však vychytávku z prémiové řady, a to je rychlé nabíjení 40 W SuperCharge. Jedná se o stejnou technologii rychlého nabíjení, s jakou se dodává řada Mate 30.

Zbytek specifikace není znám, ale měl by být docela zajímavý. Věříme, že Nova 6 SE bude spuštěna ve stejný den jako Nova 6 5G, ale nebude podporovat 5G jako její sourozenec.

Mě osobně to docela připomíná vzhled předešlého modelu Huawei Nova 5Z, který měl stejné kamery, akorát byli umístěné ve středu telefonu. Jako má model Mate 20 Pro.

Huawei Nova 5Z

Autor: Lukáš

Zdroj: @ RODENT950

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.