Objevily se nové obrázky nových Honor Watch GS 3

Honor Watch / Zdroj fotografie: Honor

Honor Watch GS 3 byly oficiálně představeny 12. srpna 2021 spolu s řadou oficiálních fotek a téměř celým seznamem funkcí. Ale až nyní se zdá, že hodinky jsou připraveny ke spuštění blíž něž kdykoli jindy. To můžeme soudit podle toho, že uniklo několik nových obrázků. Web ITHome uvádí, že testování hodinek začalo v Číně 24. prosince a postupně začínají být naskladňovány.

Na uniklých obrázcích jsou v černé barvě, na kterých vypadají stejně jako na promo fotografiích ze srpna. Řetízek je vyroben z gumy, zatímco tělo vypadá kovově. Tipster, který vyslal tyto obrázky do světa, uvádí, že postrádají bezdrátové nabíjení a mají low – budget cenu.

Další známou informací o Honor Watch GS 3 je, že jde o vůbec první chytré hodinky společnosti, které jsou vybaveny 8kanálovým AI „motorem“ pro měření tepové frekvence. Tato technologie umožňuje větší přesnost dynamického monitorování srdeční frekvence a snižuje riziko chyby.

Samotné Honor Watch GS 3 mají kulatý ciferník zabudovaný v kovovém těle. Mají dvě fyzická tlačítka společně s lehce zapínacím řemínkem. K dispozici budou ve třech barevných variantách – stříbrná s modrým koženým řemínkem, zlatá s hnědým řemínkem a šedá s černým gumovým řemínkem.

Dostupnost zatím není známá, ale můžeme počítat s tím, že se jich na našem trhu dočkáme. Honor tyto hodinky ještě nevydal z důvodu nedostatku součástek spojených s problémy s dodavatelským řetězcem. Věřím tomu, že bychom se jich mohli dočkat už na konferenci, na které by mohl být uveden nový Honor Magic V. Bohužel, o žádné konferenci ještě nepadlo ani slovo, tak snad nás nebude Honor moc dlouho napínat.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.