Otázky a odpovědi: Ohledně EMUI 10 a Vašeho zařízení

Není den, aby se někdo neptal, zda jeho zařízení dostane EMUI 10. Případně není výjimkou, že dostanu vynadáno, proč zrovna jeho zařízení není podporováno. Takže tady je souhrn nejdůležitějších otázek za poslední týdny a jejich krátkých odpovědí.
EMUI 10Otázka: Huawei Nova 3, Nova 3i, Y9 2019, P20 Lite, Honor Play EMUI 10 dostane?

Odpověď: Tyto smartphony nebudou dostávat EMUI 10 / Android 10 kvůli „hardwarovým omezením, protože vyžadují vyšší technické specifikace hardwaru pro optimální výkon“.

Podle společnosti Huawei budou pro tyto chytré telefony i nadále poskytovat pravidelné aktualizace zabezpečení.Otázka: Kdy bude dostupné EMUI 10 pro řadu Huawei P20?

Odpověď: Huawei oznámilo na začátku ledna, že EMUI 10 pro P20 Pro začne do měsíce. Tato aktualizace se však rozšíří ve vlnách na různých trzích po celém světě. Očekává se dostupnost koncem ledna, případně prvních dvou týdnů v ůnoru.Otázka: Kdy bude známo EMUI 10 pro datum zavedení pro řadu Huawei Mate 10?

Odpověď: Stabilní EMUI 10 pro chytré telefony Huawei Mate 10 se očekává v únoru.

Program EMUI 10 beta je již uzavřen pro zařízení řady P20 a Mate 10 v různých zemích a stabilní systém je již v Číně zaveden.Otázka: Dostane Honor 8X EMUI 10?

Odpověď: Stabilní EMUI 10 pro Honor 8X se rozrůstá v několika asijských zemích a pomalu se rozšiřuje v Evropě. Nejpozději aktualizace proběhne během února nebo března.Otázka: Magic UI 3.0 / Android 10 budou na Honor 20, 20 Pro a Honor View20?

Odpověď: Uvolnění Magic UI 3.0 je v Indii a na dalších trzích dočasně zastaveno a do druhého týdne v únoru 2020 je plánováno jeho obnovení. Nicméně některé modely Honor 20, 20Pro a V20 na různých trzích stále dostávají aktualizaci.Otázka: Stále jste nedostali EMUI 10 pro smartphony Huawei P30 a Mate 20?

Odpovědi: Rozšíření EMUI 10 pro řadu Huawei P30 a Mate 20 je stále aktivní. Aktualizace v některých zemích brzdí modely uzamčené od operátorů. Nicméně, nejpozději na začátku března by měli být uvolněné i aktualizace od operátorů.Otázka: Nové vzhledy Always-On Displej budou dostupné kdy?

Odpověď: V současné době není k dispozici aktualizace Colorful Always-On Displej, ale oficiálně se slibuje její zveřejnění v prvním čtvrtletí roku 2020.


Snad Vám tento menší přehled pomohl se vyznat v této situaci ohledně přechodu na EMUI 10. Aktualizace je zdlouhavá a hraje v tomto směru bohužel hodně faktorů, které tu aktualizace pozdržují.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.