Podívejte se na podrobnosti o Huawei Vision

Včera odpoledne 19. září společnost Huawei oficiálně představila svůj nejnovější produkt Smart Screen. Huawei Vision pro své globální zákazníky. Protože to podle společnosti není chytrá televize, je to chytrý smartphone s velkou obrazovkou.Huawei Vision 4K Quantum Dot Screen s vyšší barevnou škálou a obnovovací frekvencí až 120 Hz. Pokud jde o velikosti obrazovky, Huawei bude zpočátku nabízet 65 palců a 75 palců a plánovanou verzi 55 palců a 85 palců představí později.

Zařízení Huawei Vision je poháněno inteligentními čipovými sadami vyvinutými samostatně speciálně pro toto zařízení, včetně Honghu 818 s 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště.

Podobně jako Honor Vision běží i Huawei Vision na operačním systému HarmonyOS / Hongmeng OS a pracuje jako řídicí centrum IoT a podporuje více než 50 milionů chytrých produktů HiLink.

Na spodní straně tohoto zařízení je 8 vysoce kvalitních reproduktorů, 1 subwoofer a 1  inteligentní zvukový procesor, který poskytuje inteligentní modelování zvukového pole 5.1, které uzpůsobuje podle prostředí před televizí.

Díky inteligentnímu přístupu na více obrazovkách umožňuje Huawei Vision uživatelům sdílení souborů přímo do televizoru přes Huawei Share, přímou projekci ze smartphonu na televizi pomocí One-Hop Projection a dálkové ovládání Bluetooth s asistentem AI.

Tato inteligentní televize je také vybavena vyskakovací selfie kamerou s rozpoznáváním obličeje a rozpoznávání gest.


Společnost Huawei zatím neoznámila cenu a ani není momentálně k dispozici pro globální zákazníky. Vision Huawei je však v Číně k dispozici již od dnešního dne.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiOfficial

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.