Podívejte se na tento falešný Huawei P30 Pro

Číňané jsou velmi vynalézaví národ. Co se týče kopírování řekl bych, jeden z nejlepší. Když umí kopírovat oblečení, auta a různou elektroniku. Proč by nemohli taky okopírovat vlastní Huawei pod záminkou zisku.

Huawei je jediným velikým vládcem na čínském trhu a v kombinaci s prodejem Honoru, dceřiné společnosti Huawei smartphone. Je růst dodávek společnosti těžce nad konkurencí. Ale jakoby, neměl Huawei teď svých starostí dost. Společnost musí řešit další výzvu a tím jsou „Fake“ telefony co se šíří na Čínském trhu.

Nedávno se mezi čínskými spotřebiteli smartphonů objevil falešný Huawei P30 Pro, který se snaží co nejvíce zkopírovat skutečný P30 Pro, akorát značku „LEICA“ změní na „LEIOA“ a „HUAWEI“ na HWEI. Ano, celé to vypadá skutečně nesmyslně. Ale bohužel jak už bývá zvykem vždycky se někdo nachytá.

Tento druh kopírovaných telefonů lze nalézt vyjmečně také mimo Čínu. Při každém zakoupení smartphonu se ujistěte, že jste se obrátili na autorizovaného prodejce nebo se podrobněji podívali na aspekty telefonu. Doufám, že nemáme mezi čtenáři někoho, kdo by si tohle pořídil. I kdyby byla cena sebelákavější nenechte se nachytat.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.