Předprodej Huawei Watch D začal, oficiálně se jich dočkáme 23. prosince

Huawei Watch D / Zdroj fotografie: Huawei

Včera společnost Huawei oficiálně uvedla, že koncem tohoto měsíce uspořádá konferenci, na které uvede nové produkty. Jedním z těchto produktů mají být hodinky Huawei Watch D, které už je možné si předobjednat.

Huawei Watch D mají být první hodinky od společnosti Huawei s funkcí měření krevního tlaku. Zatímco moc o tomto zařízení nevíme, tak už teď můžeme s jistotou říci, že bude poháněno operačním systémem společnosti HarmonyOS. Pochopitelně budou podporovat synchronizaci s aplikací Huawei Zdraví. V ní nalezneme kvalitu spánku, spálené kalorie, míru stresu a nyní už také monitoring našeho krevního tlaku.

Když se podíváme na nedávný únik fotografií, tak můžeme vidět, že mají obrazovku ve tvaru čtverce, která je relativně velká a na okrajích mírně zakřivená. Na levé straně nalezneme dvě fyzická tlačítka, přičemž jedno může sloužit jako „domů“ a to druhé může být libovolně nastavitelné. Od včerejšího dne společnost Huawei spustila předobjednávky v Číně, čímž vlastně jen potvrdila, že se hodinek dočkáme 23. prosince.

Na konferenci bychom se měli dočkat několika různých zařízení, největším hitem by měl být Huawei P50 Pocket. Je to skládací zařízení podobně jako Samsung Galaxy Z Flip3, také to bude nejnovější vlajkové zařízení společnosti. Zřejmě to je Huawei Mate V, o kterém jsme už mnohokrát informovali dříve. Dále bychom se měli dočkat Huawei Watch Fit Mini či Sound Joy Speakers, na další podrobnosti si musíme počkat, tak buďte naladěni.

Já osobně se na Huawei P50 Pocket těším neskutečně. Vypadá jako zajímavé zařízení, které by mohlo s přehledem konkurovat Samsungu Galaxy Z Flip3. Snad se dostane na náš trh společně s Huawei Watch D, byla by to zajímavá kombinace. Co si o tom myslíte vy? Mohl by Huawei s tímto u nás prorazit?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.