Předseda Huawei říká, že tržby v prvním pololetí vzrostly navzdory americkým omezením

Huawei zveřejnil svou zprávu o udržitelnosti z roku 2018 a na tiskové konferenci, se předseda Huawei, Liang Hua obrátil na média a řekl, že společnost dosáhla značného růstu navzdory americkým obchodním omezením a zákazu svých síťových produktů.

Donald Trump

„Celé podniky Huawei fungovaly hladce [od tohoto zákazu],“ řekl Liang, který odmítl poskytnout konkrétní čísla na tiskové konferenci v Shenzhenu 12. července, která oznámila SCMP.

Omezení obchodu v USA podle zakladatele společnosti a generálního ředitele Ren Zhengfei by stála zhruba 30 miliard dolarů z celkových předpokládaných příjmů ve výši 100 miliard USD pro tento a příští rok.

Americké obchodní oddělení v květnu přidalo Huawei do „Seznamu subjektů“, který společnosti brání v přístupu k technologiím U.S, protože nedávná slova Donalda Trumpa přinesla zjednodušení obchodních omezení, aby společnosti mohly obchodovat s Huawei.

Liang také řekl, že Huawei se stavěl proti nepodloženým akcím USA proti černé listině na které byl  Huawei, takové rozhodnutí není ve prospěch mnoha společností a národů po celém světě všichni víme, že je to „nespravedlivé“. Proto by USA měly zrušit zákaz vůči Huawei.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.