Prezident Honoru očekává, že na celém světě se prodá přes 20 milionů smartphonů řady 9X

Nástupce řady 8X je oficiálně venku a prezident Honoru Zhao Ming řekl, že věří v prodejnost nových smartphonů typu Honor 9X a 9X Pro a je přesvědčen, že se jich prodá více než 20 milionů kusů. A tím pádem by překročily prodejní úspěch svého předchůdce.

Honor 9X

Zhao uvedl v rozhovoru po představení nové série Honor 9X, jakou má oproti svým konkurentům velkou výhodu, pokud jde o cenu a konfiguraci zařízení.


Honorův předchozí telefon řady 8X se hravě prodalo přes 10 milionů smartphonů a společnost nyní usiluje o vyšší cíl. Honoru 8X se podařilo překonat hranici prodaných 10 milionů zařízení za 173 dní a její globální dodávky přesáhly 15 milionů kusů za 9 měsíců.

Zhao také uvedl, že při pohledu na tyto údaje o prodeji bude série Honor 9X dodáno po celém světě více než 20 milionů kusů.

Honor 9X ProHonor 9X a 9X Pro přicházejí s plnohodnotným displejem, který nemá žádný výkroj ani zářez. Novinkou je pop-up selfie kamera dále má duální a trojitou zadní kameru podle typu telefonu. A k tomu úžasný moderní vzhled a vysoký výkon poskytovaný novým procesorem Kirin 810.

Autor:Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.