Prezident Honoru prozradil, jaká další zařízení se dočkají 5G

Chytrý telefon Honor V30, který byl představen před několika dny, se stal prvním Honor 5G modelem. Není zřejmě náhodou, že přišel hned po představení skládacího modelu Huawei Mate X 5G, který se připojil k Mate 20X jako jediný 5G telefon značky Huawei. Honor V30 se stal jediným 5G telefonem s duálním režimem v cenovém rozpětí 3 000 juanů.

Honor V30

Po zahájení konference promluvil prezident Honoru Zhao Ming k tisku, aby propagoval vizi společnosti, zejména pokud jde o 5G. Když hovořil o plánech pro mobilní telefony 5G v příštím roce, prozradil, že všechny řady Play, V, Digital a X budou mít 5G připojení.

Zhao poznamenal, že rozsah 3000 juanů až 4500 juanů je již zahrnut v řadě V. V budoucnu se 5G rozšíří do cenového segmentu 2000 juanů, 1500 juanů a dokonce 1000 juanů. Prezident Honoru nestanovil žádnou časovou osu, proto se příští rok nedočkáme možná všech těchto řad. Poznamenal, že vznik 5G může být na úkor spotřebitelů, protože režim nízkých cen se musí změnit kvůli potřebným vylepšením čipů, baterií a jiného hardwaru, aby byly splněny požadavky 5G.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.