Prezident Honoru sdílel screenshot rychlosti 5G na Honoru V30

Značka Honor společnosti Huawei již potvrdila, že brzy uvede na trh chytré telefony řady Honor V30 poháněné vlastní čipovou sadou Kirin 990 5G. Včera prezident Honoru Zhao Ming sdílel snímek obrazovky zařízení zobrazující rychlost internetu na nadcházejícím Honoru V30 5G.

Na obrázku vidíme, že se telefonu podařilo získat rychlost stahování 741 Mbps a rychlost uploadu 69,4 Mbps. To představuje jasné zrychlení technologie 5G jako technologie mobilní sítě nové generace v síti China Mobile.

Rychlost 5G sítěV poslední době došlo k úniku snímku čelního panelu smartphonu, což nám potvrdilo, že v telefonu bude otvor pro usazení kamerových senzorů, zatímco v modelu Pro budou umístěny dva snímače kamer u klasické verze najdeme jen jeden snímač.

Pokud jde o hlavní kamerový modul v zadní části zařízení, zprávy naznačují, že bude dodáván s primárním senzorem 60 megapixelů, spojeným s 16-megapixelovým super širokoúhlým objektivem, 2-megapixelovým makro objektivem a ToF kamerou.

Možná podoba Honoru V30

Očekáváme, že oba chytré telefony budou mít spuštěné uživatelské rozhraní EMUI 10 založené na nejnovějším operačním systému Android 10. Pokud však společnost nebude mít zvláštní licenci, bude pravděpodobně chybět podpora aplikací a služeb Google.

Pokud jde o napájení, Honor V30 bude napájen baterií 4 000 mAh a bude dodáván s podporou rychlého nabíjení 22,5 W, zatímco u modelu V30 Pro se očekává baterie 4 200 mAh s rychlým nabíjením 40 W a podporou bezdrátového nabíjení 15 W.

I když informace o cenách a dostupnosti stále zůstávají neznámé, některé zprávy naznačují, že série Honor V30 budou ceny pod 3 000 juanů, což se zhruba převede na 420 USD. Očekáváme, že smartphony budou představeny v následujících týdnech a společnost by měla datum představení oznámit velmi brzy.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.