Přichází Huawei Assistant, nová inteligentní podpora společnosti Huawei, kterou nyní můžete vyzkoušet na svém smartphonu.

Huawei, Honor nebo respektive většina chytrých telefonů se systémem Android přichází se sadou aplikací a služeb Google v rámci sady Google Mobile Services (GMS), včetně virtuálního asistenta se systémem Artifical Intelligence s názvem – Google Assistant.

Ale víte, že Huawei pracuje na svém vlastním inteligentním pomocníkovi a nyní to můžete vyzkoušet na chytrých telefonech Huawei nebo Honor.

Podle společnosti Huawei je asistentem Huawei nová sada modulů navržená tak, aby uživatelům poskytovala lepší služby.

Tento nový asistent je součástí Huawei Mobile Services (HMS), který je v současné době k dispozici ve více než 170 zemích.


Co tedy Huawei Assitant nabízí uživatelům?

Globální vyhledávání:
Globální vyhledávání je vyhledávací lišta, která umožňuje vyhledávat informace na vašich telefonech, stejně jako nainstalované aplikace, poznámky, e-maily, záznamy v kalendáři a další, a také hledat online.

Okamžitý přístup:
Okamžitý přístup zobrazuje oblíbené zkratky uživatele přímo pod vyhledávací lištou. Tyto zkratky jsou tedy přizpůsobitelné.

Smart Care:
SmartCare zobrazuje kontextové karty. Ve verzi pro rychlý přístup uvidí uživatelé informace o kalendáři, počasí, zmeškaných hovorech, použití telefonu a spotřebě dat. Další karty budou představeny později.

News Feed:
Newsfeed zobrazuje obsah na základě nastavení jazyka a oblasti zařízení, jakož i místního jazyka místních uživatelů.

Funkce hlasového vyhledávání stále chybí, což by se mělo doplnit až vyjde plná verze.

V našich končinách, tedy v České a Slovenské republice jsou jeho služby dost omezené. Samozřejmě po oficiálním vydání (zřejmě EMUI 10) bude tento assistant vylepšován aby poskytl co možná nejlepší uživatelský zážitek!Můžete si to vyzkoušet:

Oficiální vydání Huawei Assitant ještě nějakou dobu potrvá, ale společnost již zahájila testování programu, které vám umožní testovat tuto aplikaci dříve než oficiální vydání. A tak i Vy můžete nahlédnout do novinky, kterou nám Huawei nachystal.

Huawei Assistant stáhněte zde:

Berte prosím na vědomí, že je to stále ve vývoji a aplikace se bude dále vylepšovat a stabilizovat proti případným pádům atd. I když už teď, je optimalizace velmi dobrá.

Poznámka: Huawei Assistant vyžaduje chytré telefony s EMUI 9.1 nebo vyšší.

Odinstalace:
Nastavení> Aplikace> Aplikace> Huawei Assistant. Odinstalujte a restartujte zařízení.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.