Propagace a fanoušci pomáhají Huawei v Číně prudce narůstat

Ve druhém čtvrtletí roku 2019 získal Huawei 27,6% čínského trhu se smartphony jen pro sebe, což je více než kterýkoli jiný prodejce smartphonů v zemi. Nová zpráva ukazuje, že toto neustálé zvyšování prodejů je výsledkem propagace společnosti a fanatického vlastenectví.

Propagační kampaň společnosti Huawei a místních maloobchodníků podporujících tuto značku byla všude. Prodeje jsou hlavně také ovlivňováni nespravedlivou politikou USA vůči Huawei v její obchodní válce s Čínou.

Pro zvýšení prodeje Huawei snížila ceny své vlajkové lodi, včetně chytrých telefonů řady P a Mate a dalších chytrých telefonů, a také uplatňuje propagační nabídky u své značky Honor, která pro společnost dělá úžasnou práci.

Navíc vzestup Huawei v domácím prostředí poškozuje také jeho soupeře včetně Xiaomi, Vivo a Oppo. Hlavně také dodávky Applu klesly o 14%.

Podle výsledků za druhého čtvrtletí vykázaných společností Canalys získala Huawei meziroční nárůst o 31% díky prodeji 37,3 milionu kusů ve srovnání s 28,5 milionu kusů dodávaných během stejného období loňského roku.

„Přidání společnosti Huawei na seznam amerických entit způsobilo nejistotu v zámoří, ale v Číně to fungovalo naopak a popularita a prodeje jen rostly.“ uvedla analytička Canalys Mo Jia. „

Autor:Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.