První pohled na ciferníky hodinek HarmonyOS určený pro hodinky GT 2

Na 19. září 2019 je plánována tisková konference Huawei, kde se očekává nová řada smartphonů Mate 30. Ale my už víme, že čínský výrobce zároveň představí Watch GT 2. Toto budou první chytré hodinky od společnosti Huawei, které běží na novém systému Harmony. Tento nový operační systém byl oficiálně představen v srpnu tohoto roku v kombinaci s televizí Honor Vision. V té době již bylo oznámeno, že první chytré hodinky Huawei s Harmony budou odhaleny koncem tohoto roku.

Operační systém Huawei Harmony je určen pro mobilní telefony, tablety, nositelné výrobky, notebooky a chytré televizory. Nové hodinky budou prvním produktem běžícím na Harmony, který bude představen pod jménem Huawei. Nakonec Vision TV patří Honor.

Zatím není jasné, jak bude nový operační systém vypadat na Huawei Watch GT2. Řada nových patentů na design nám však poskytuje více informací o nových rozhraních ciferníku.

Rozhraní hodinek Huawei Watch GT 2

Srdeční frekvence

Dne 4. září 2019 podala Huawei devět patentových návrhů z Německa u EUIPO (Úřad pro duševní vlastnictví Evropské unie), přičemž každý patent ukazuje jiné grafické uživatelské rozhraní. Jedná se o návrhy číselníků. Kromě toho byl podán 10. patent, který ukazuje grafické znázornění monitoru srdeční frekvence ve formě pohyblivé animace (viz obrázek výše).

Mezi datem přihlášky a datem zveřejnění je mimochodem pozoruhodně krátká doba, a to pouze 2 dny. Existují velmi odlišné vzory, od velmi barevných po černobílé, pro každou cílovou skupinu existuje něco. Níže jsou návrhy v řadě.

Nové ciferníky

První obrázky Watch GT2 byly oznámeny na internetu minulý týden, takže design nejnovějších chytrých hodinek Huawei již není tajemstvím. Definitivní název modelu byl od té doby oznámen samotným Huawei, stejně jako datum představení. Bude to nástupce Watch GT, který byl představen v říjnu 2018. Nový nositelný model dostane číslo modelu LTN-B19. Očekávají se dva modely, varianta Sport a Classic.

Byly také oznámeny první specifikace, například inteligentní hodinky budou poháněny novým čipem Kirin A1. Chytré hodinky zřejmě budou vybaveny také reproduktorem a mikrofonem, takže s nimi můžete také telefonovat. Stejně jako hodinky GT bude nový model vybaven GPS a monitorem srdeční frekvence. Hodinky lze také připojit k smartphonu přes Bluetooth.

Baterie je zvýšena na 450 mAh. Jeho předchůdce byl již známý svou mimořádně velkou kapacitou baterie 420 mAh, s níž lze dosáhnout výdrže baterie 2 týdny. Zdá se, že to alespoň odpovídá nejnovějším hodinám Huawei.

Huawei Watch GT2 se očekávají ve čtvrtek 19. září, tisková konference se bude konat ve 14:00 našeho času. Cena zatím není známa. V loňském roce získal model Sport doporučenou maloobchodní cenu kolem 200 EUR. Klasický model obdržel dodatečné náklady 30 EUR. Pokud jde o funkce, oba modely byly stejné. Ceny letos pravděpodobně mírně porostou.

Autor:Lukáš

Zdroj:Winfuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.