První pohled na Huawei P50 Pocket. Huawei pomalinku začíná lákat své budoucí zákazníky

Huawei P50 Pocket / Zdroj fotografie: Huawei

Je to pouze pár dní, kdy Huawei oficiálně oznámilo, že 23. prosince uspořádá konferenci k uvedení nové vlajkové lodi. Jedním z nejdůležitějších produktů na této konferenci bude Huawei P50 Pocket. Tento smartphone bude zcela nová generace skládacího telefonu, který využívá zcela přepracovanou vyklápěcí konstrukci. Z předchozích renderů bylo zřejmé, že toto zařízení bude používat „véčkový“ design.

To znamená, že bude používat metodu svislého skládání. Je to poprvé, co Huawei uvede na trh takto skládací smartphone s flipovým designem. Dnes si Huawei zřejmě řeklo, že naláká své fanoušky, a poodhalí jim tuto novinku trochu více. Na své oficiálním účtu ukázalo vzhled smartphone, a věřím tomu, že se většině fanoušků zatajil dech.

Huawei P50 Pocket / Zdroj fotografie: Huawei

Nový úvodní plakát poprvé odhaluje roh samotného telefonu. Z obrázku můžeme vidět, že tento skládací smartphone je velmi podobný všem předchozím únikům. Zdá se, že design tohoto smartphonu cílí spíše na ženy. Design zadního pláště, respektive celého trupu je velmi zvláštní. Vypadá to, že celé tělo je pokryto malými hrbolky, jako kombinace perel, které odrážejí dopadající světlo. Není pochyb o tom, že design zadní skořepiny telefonu působí spíše žensky, a Huawei tím spíše míří na něžnější pohlaví.

Při zavřené obrazovce bude Huawei P50 Pocket velmi kompaktní a přenosný. Díky tomu se tento smartphone snadno vejde do kapsy. Po rozložení získáte poměr obrazovky podobný jako u běžného mobilního telefonu.

Huawei P50 Pocket / Zdroj fotografie: Huawei

Pomalé odhalení modelu – Huawei P50 Pocket

Včera ve večerních hodinách se Huawei P50 Pocket objevil na JD.com. Jednou z největších předností tohoto telefonu je jeho elegantní design. Hua Hegang řekl, že Huawei vždy trval na inovacích ohledně designu u všech jeho produktů. Dále řekl: „Přineseme převratné inovativní návrhy, abychom posunuli technologickou estetiku mobilních telefonů Huawei na zcela novou úroveň“.

Nový Huawei P50 Pocket je skládací smartphone z dobře známé řady Huawei P. Kromě nové skládací konstrukce navazuje toto zařízení na klasický design řady Huawei P50. Zdá se, že toto zařízení bude mít na zadní straně prstencovou sekundární obrazovku. Stručně řečeno, průmyslový design tohoto skládacího smartphonu je zcela odlišný od předchozích modelů Huawei. Na další oficiální informace o tomto smartphonu si budeme muset počkat do 23. prosince.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.