Řada Huawei Mate 30 obdržela tento měsíc několik významných aktualizací

Tento měsíc získala řada Huawei Mate 30 řadu nových aktualizací EMUI 10 s několika optimalizacemi týkajícími se kamery, systému a nových funkcí. A Huawei nyní připravuje další novou aktualizaci této vlajkové lodi, která zatím stále není k dostání na našem trhu.

Huawei Mate 30 Pro8. října – Huawei vydal EMUI verzi 10.0.0.125, s novými funkcemi, optimalizacemi a vylepšeními.

10. října – verze 10.0.0.132, optimalizovaná kamera a vylepšená kvalita fotografií pro Mate 30 a 30 Pro. Zejména pro Mate 30 Pro tato aktualizace nainstaluje noční režim UHD a podporu ultra vysoké ISO.

Nedávno byla vydána nová verze 10.0.0.133 s opravou drobného problému, kdy systém měl občas mírné záseky animací. Dále řeší problém týkající se podivného šumu, který se objevuje při přepínání mezi videi nebo hudbou.

Tato aktualizace také opravuje ikonu gesta, která se někdy neobjevuje při používání gesta Air. A jako poslední, někdy zařízení nezobrazuje využití dat na panelu oznámení.

Huawei Mate 30 Pro24. října – EMUI verze 10.0.0.135 určená pouze pro Mate 30, aktualizace optimalizuje zobrazovací efekt pro některá herní rozhraní, které nelze provést v některých aplikacích třetích stran.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.