Řada Huawei Mate 50 je odložena, nikoli zrušena

Zdroj: Sociální sít Weibo / Autor: RODENT 950

Minulý týden unikla zpráva, že řada Huawei Mate 50 nebude uvedena na trh v roce 2021. Dnes, o několik dní později, jeden z populárních tipsterů v Číně odhalil další podrobnosti o situaci. Pojďme se podívat na to, co vše prozradil.

Na sociální síti Weibo je uvedeno, že není řada Huawei Mate 50 zrušena. Tipster ujišťuje, že špičkové smartphony společnosti Huawei jsou pouze opožděny. Žádá veřejnost, aby nevěřila falešným zprávám o zrušení.

Dále dodává, že i když se řada Huawei Mate 50 nepředstaví v roce 2021, tak vyjde příští rok. Je důležité být v tuto chvíli optimistický, řady Mate a P jsou velmi oblíbené.

Exkluzivní zpráva od časopisu China Securities Journal potvrzuje tvrzení tohoto tipstera. Také odhalil, že už byl dokončen návrh řady Huawei Mate 50. Je to o tom, že společnost se ještě musí rozhodnout, kdy uvede na trh tuto řadu. Bohužel, na vině jsou nedostatečné zásoby procesorů.

Prozatím tipster žádá lidi, aby počkali na uvedení řady Huawei P50. Podle jeho nejnovějšího na Weibu nabídne řada P50 lepší optimalizované nahrávání videa. Říká, že přiblížení bude plynulé bez záseků. Také by nemělo docházet ke změně barev při přechodu.

Řada P50 by měla mít také některé exkluzivní funkce. Bude mít totiž jako první smartphone HarmonyOS od vybalení hned z krabice.

Na obě řady se opravdu těším. Doufám, že nám Huawei nabídne nové možnosti fotoaparátu. Já osobně tomu věřím, a co vy? Díváte se na to stejně? Dejte mi vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.