Řada Huawei Nova očekává, že do konce července zlomí 100 milionů prodaných zařízení

Huawei Nova 4

Huawei nedávno uvedl na trh své nové smartphony Nova 5 v Číně. A jako prezident divize produktů společnosti Huawei, He Gang věří, že série Huawei Nova může hrát klíčovou roli v prodejích smartphonů.

V nedávném rozhovoru He Gang odhalil, že se očekává, že série Huawei Nova do konce července letošního roku překročí 100 milionů prodaných kusů, protože současný tržní podíl Huawei na trhu v Číně roste každý měsíc.

Řekl také, že společnost bude i nadále posilovat spolupráci s partnery v budoucnu tak, aby výrobky byly více uznány spotřebiteli.

30. května prodeje smartphonů Huawei překročili hranici 100 milionů kusů po celém světě v tomto roce. Řada P30 dodala za pouhých 85 dní 10 milionů kusů a Mate 20 X 5G se stala prvním telefonem s 5G režimem, kterému má být v Číně udělena licence na přístup k síti pro 5G zařízení. To vše se pro společnost počítá jako velké úspěchy.

Huawei Nova 5

He Gang také zmínil rostoucí zájem mezi uživateli o řadu smartphonů Nova, který přesáhl více než 65 milionů prodaných kusů na celém světě a zvýšil možnost překročení 100 milionů zásilek.

Tímto způsobem mají série P a série Mate obrovský podíl na celkové dodávce smartphonů Huawei a série Nova začíná držet krok s touto ligou prémiových telefonů a bude přínosem pro celkový růst společnosti Huawei.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.