Řada Huawei P20 obdrží obrovskou říjnovou bezpečnostní záplatu

Program EMUI 10 beta pro Huawei P20 a P20 Pro se rozšiřuje v různých zemích po celém světě. A ti uživatelé, kteří se do beta program nepřihlásili, dostávají nejnovější aktualizaci s novými opravami a vylepšeními zabezpečení.

Nejnovější aktualizace pro Huawei P20 a P20 Pro opravuje problém se síťovou kompatibilitou. Poskytuje funkce hlasového volání VoLTE a VoWiFi HD pro některé poskytovatele sítě.

Tato aktualizace také integruje opravu zabezpečení z října 2019 a aplikuje opravy na 3 závažné chyby a na 9 bezpečnostních chyb vysoké úrovně. O jaké konkrétní chyby se jedná se bohužel Huawei nevyjádřil, zřejmě z bezpečnostních důvodů.

 

Řada Huawei P20Verze:
Uživatelé zařízení Huawei P20 a P20 Pro, kteří dostávají tuto aktualizaci s EMUI verze 9.1.0.345, se musí připravit na balíček o velikosti nad 4 GB. Nenechte se případně zmást, protože některé modely dostávají stejné opravy s verzí 9.1.0.335.

Poznámka: Verze a velikost EMUI se mohou lišit v závislosti na zemi.

Aktualizaci můžete zkontrolovat pomocí níže uvedených pokynů:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Nebo přejděte na HiCare> Aktualizace> Vyhledat aktualizace.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.