Řada Huawei P20 získá novou aktualizaci EMUI 9.1 (4 GB) s opravou zabezpečení

Společnost Huawei připravuje novou aktualizaci softwaru pro řadu Huawei P20. Nejnovější aktualizace zvyšuje zabezpečení systému pomocí nové opravy zabezpečení systému Android.

Takže nyní přináší bezpečnostní opravu z srpna 2019. Má verzi softwaru EMUI 9.1.0.328 a velikost této aktualizace je kolem 4 GB.Zajímavostí této aktualizace je velikost, která je opravdu velmi velká ve srovnání s předchozími aktualizacemi softwaru s opravami zabezpečení. Již dříve jsme hlásili, že smartphony Huawei a Honor získávají velké aktualizace softwaru, pouze kvůli opravám zabezpečení.

Huawei nedávno vypustil malou (161MB) aktualizaci softwaru pro Huawei Mate 20 Pro a zahrnoval srpnovou bezpečnostní opravu.

Pokud chcete aktualizaci zkontrolovat ručně, postupujte takto:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Pokud se aktualizace nezobrazí v nastavení, doporučujeme ji požádat prostřednictvím aplikace HiCare: Přejděte do aplikace HiCare> klepněte na Aktualizovat> klikněte na zaškrtávací políčko a stiskněte Použít.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiOffcicial

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.