Rebrandovaný model Huawei Nova 8 Pro nakonec nebyl zrušen

TD Tech N8 Pro / Zdroj fotografie: TD Tech

Začátkem tohoto měsíce debutoval v Číně smartphone s názvem TD Tech N8 Pro. Zařízení bylo vyprodáno během pár dní od jeho vydání a začalo se uvádět, že výroba byla ukončena. Nyní se uvádí, že tento telefon bude znovu dodán na konci tohoto roku.

Nedávno jsem vás informoval v jednom z mých článků, že TD Tech N8 Pro se nejspíše přestal vyrábět. To se nakonec ukazuje jako nepravdivá informace. TD Tech N8 Pro je rebrandovaný model Huawei Nova 8 Pro s 5G konektivitou. Ve skutečnosti společnost TD Tech Co., Ltd. sama potvrdila mediálnímu domu, že komponenty pro tento telefon jsou zakoupeny od společnosti Huawei.

Zároveň společnost odhalila, že výroba smartphonu nebyla ukončena. Příští měsíc se sklady opět doplní a spotřebitelé budou moci z radosti nakupovat tento model i nadále.

Zpráva od magazínu Bloomberg nedávno odhalila, že Huawei se chystá licencovat své návrhy smartphonů čínským partnerům. Společnost TD Tech Co., Ltd. je uvedena jako jedna z těchto partnerů. To naznačuje, že TD Tech N8 Pro je pravděpodobně jen zkušební a v budoucnu bychom se mohli dočkat více takto rebrandovaných telefonů Huawei.

Podle ITHome je TD Tech výrobcem telekomunikačních zařízení, který vznikl jako společný podnik společností Nokia a Siemens. Huawei a Nokia Hong Kong jsou investory této mateřské holdingové společnosti. Rotující předseda společnosti Huawei Yu Zhijun je ředitelem této firmy.

Huawei pěkně obchází sankce USA, doufám, že mu to bude ještě dlouho procházet. Nenapadlo mě, že by to mohlo být takto jednoduché. Sice to nejsou oficiální zisky Huawei, ale všichni víme, že si nějaký ten podíl určitě strhne.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.