Redmi představilo nové hodinky pro globální trh

Redmi
Zdroj fotografie: Xiaomi

Řada hodinek Watch 4 od Redmi debutovala v Číně už před měsícem a půl společně s řadou telefonů K70, ale až nyní se dostala na globální trh. Asi nejsmutnější novinkou vzhledem k novým hodinkám je fakt, že na mezinárodním trhu jsou dodávány bez operačního systému HyperOS, což je operační systém přímo od Xiaomi. Takže jestli jste se těšili na nový HyperOS v hodinkách, tak vás zklamu. Nicméně je pravděpodobné, že v budoucnu by mohly obdržet nový operační systém.

Watch 4 mají hliníkový rám a plastový pásek. Hodinky sice nevypadají nějak úžasně, ale pro běžného uživatele naprosto postačí. Zařízení má 1,97palcový zaoblený obdélníkový AMOLED displej. Ten nabízí 60Hz obnovovací frekvenci a špičkovou úroveň svítivosti ve výši 600 nitů. Jestli si často rádi měníte ciferník, tak vás určitě potěší to, že na nový model je dostupných přes 200 ciferníků. O optimální využití baterie se postará senzor, který automaticky upravuje jas na základě okolního světla.

Co se různých funkcí týče, tak hodinky podporují hned několik z nich. Mezi ty nejzákladnější vůbec patří senzor pro sledování srdeční frekvence nebo sledování hladiny kyslíku v krvi. Dále hardwarově nabízí gyroskop, akcelerometr, GPS a více než 150 sportovních režimů. V rámci softwaru zařízení nabízí ještě sledování spánku a stresu. mezi nativní aplikace patří stopky, upozornění aplikací či stopky.

V případě, že se rádi se svou elektronikou koupete, tak vás potěší, že jsou hodinky voděodolné do 5 ATM. O dlouhou výdrž Watch 4 se postará 470mAh baterie, která slibuje výdrž až 20 dní. Cena nových hodinek začíná na 107 USD a dodávají se v šedé a černé barvě. Zákazníci si za jiné barvy mohou připlatit.

Nové zařízení bude dostupné také v České republice, takže jestli si ho máte v plánu pořídit, nezoufejte. Zanedlouho to už půjde.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *