Render Huawei Nova 6 5G nám dává malou ochutnávku!

„Huawei Nova 6 5G je nadcházející nabídka pro střední třídu, uvedena na trh by měla být v prosinci“

Huawei údajně pracuje na uvedení dvou nových chytrých telefonů. Předchozí zprávy odhalily spoustu informací o Honor V30 5G, který má číslo modelu OXF-AN00. Zpráva, která byla dnes zveřejněna, že čínský telekomunikační úřad TENAA schválil nejen Honor V30 5G, Nova 6 5G s WLZ-AN00 byla schválena stejným orgánem. Zdá se, že příchod telefonu Huawei Nova 6 5G se přibližuje, protože se vynořil uniklý render odhalující jeho přední a zadní design.

Uniklý render odhalený webem 91mobiles ukazuje smartphone Huawei Nova 6 5G se skleněnými panely na přední a zadní straně. Spád zadní strany telefonu má vertikální kamerový systém, který zahrnuje tři kamerové senzory následované LED bleskem. Vedle toho je to další modul, kterým může být 3D ToF senzor nebo laserové automatické zaostřování. Zdá se, že na pravém okraji telefonu je kolébka na ovládání hlasitosti a tlačítko vypínače.

Render Nova 6 5G od 91Mobiles

Přední strana Huawei Nova 6 5G je vybavena displejem bez výkrojů. V levém horním rohu obrazovky je „průstřel“, který zahrnuje dvě přední kamery. Zatím není jasné, zda bude obsahovat čtečku otisku prstů v displeji nebo na „power“ tlačítku.  Podle snímku se přikláním spíše na to boční „power“ tlačítko, kvůli jeho šířce.

O specifikacích smartphonu Huawei Nova 6 5G nejsou k dispozici žádné informace. Očekává se, že telefon dorazí ve variantách 4G a 5G. Předpokládá se, že Nova 6 5G by mohla být zveřejněna v prosinci tohoto roku. Doufejme, že další podrobnosti o smartphonu by mohly být odhaleny prostřednictvím jeho vzhledu TENAA v následujících dnech.

Autor: Lukáš

Zdroj: 91Mobiles

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.