Řešení 5G od Huawei zůstává na špici oproti svým konkurentům

5G Huawei

Huawei je největším výrobcem telekomunikačních zařízení na světě a jeho kroky směřují také k zachycení 5G síťového trhu na celém světě a nedávná zpráva odhaluje skutečný důvod, proč si společnost zaslouží být na špičce v oblasti 5G.

Společnost GlobalData, společnost zabývající se analýzou dat, vydala první telekomunikační odvětví Competitive Landscape Assessment (CLA) infrastruktury 5G Radio Access Network (RAN). Ve kterém se rozhodlo, že řešení společnosti Huawei 5G zůstanou na špičce oproti svým konkurentům.

Poskytovatel 5G, Huawei

Zpráva hodnotí 5G portfolia mobilních základnových stanic pěti klíčových dodavatelů včetně Huawei, Ericsson, Nokia, Samsung a ZTE. Vzhledem k tomu, že hodnocení vychází ze čtyř standardů: kapacity základního pásma, portfolia rádiových jednotek, snadnosti instalace a vývoje technologií.

„Portfolio 5G RAN společnosti Huawei má nejsilnější pozici celkově, s vedoucími požadavky ve všech čtyřech kategoriích, včetně nadřazené kapacity základního pásma a šířky portfolia rádiových jednotek.“ Řekl hodnotitel.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentralPřidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.