Robert Downey Jr propaguje OnePlus 7 pomocí svého Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro je nepochybně jedním z nejlepších vlajkových chytrých telefonů, které si v současné době můžete koupit na trhu. A nedávno se zjistilo, že jedna velká filmová hvězda i současný ambasador společnosti OnePlus si ho také oblíbil.

Slavný hollywoodský herec Robert Downey Jr. Který vystupoval řadu let ve filmech od Marvelu jako neohrožený Iron Man. Přidal na síť Weibo příspěvek pomocí svého telefonu Huawei P30 Pro. To by nebylo asi nic zvláštního. Kdyby ovšem v tom příspěvku nevychvaloval a nedoporučoval telefon od firmy OnePlus. Konkrétně se jedná o model OnePlus 7 u kterého je právě ambasadorem. Ačkoli příspěvek byl později smazán z jeho Weibo profilu, očím uživatelů to samozřejmě neuniklo. Tak stačili zachytit důkaz, než se příspěvek smazal.

Robert Downey Jr se později omluvil, že se jednalo pouze o chybu.

V tomhle směru samozřejmě není Robert Downey Jr jediný, kdo šlápnul vedle. Však si taky můžete vzpomenout na našeho Jardu Jágra, který propagoval Huawei kudy chodil a vysel na plakátech po celé zemi s telefony od této značky… Až pár dní na to, hodil na svůj Instagram fotku z posilovny, kde se fotil v zrcadle svým iPhonem.

Autor: Lukáš

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.