Samsung Galaxy Z Flip 6 bude mít 120Hz obnovovací frekvenci a velkou RAM

Samsung
Zdroj: Samsung

Samsung je osvědčenou firmou v rámci skládacích telefonů. Byla to vůbec první společnost, která představila skládací telefon. Poté ji následoval Huawei a další technologičtí giganti. Jako obvykle, tak i tento rok v létě Samsung představí novou generaci svých skládacích telefonů, a to již šestou. V renderech už unikla podoba nadcházejícího Z Fold 6 a Z Flip 6. Nyní stejný leaker sdílel specifikace nového véčka s tím, že se bude jednat o telefon s masivními vylepšeními.

Leaker přezdívaný na sociální síti X kroe_roe uvedl, že nové véčko může dorazit s procesorem Exynos, ale také Snapdragon. Pokud by Samsung opravdu představil novou skládačku ve dvou verzích, tak by to bylo vůbec poprvé, co se to stane. Pro jihokorejskou společnost by to nebylo nic neobvyklého, jelikož pravidelně představuje svou vlajkovou řadu S s oběma procesory. Pro evropský trh je typičtější Exynos, který uživatelé nemají moc v lásce, a to především kvůli problémům, které v minulosti měl s přehříváním. Je pravděpodobné, že Samsung do nadcházejícího véčkového telefonu nasadí buď Snapdragon 8 Gen 3 nebo Exynos 2400 v závislosti na regionu.

Dále leaker uvedl, že Samsung Galaxy Z Flip 6 získá významné vylepšení v oblasti RAM. Vedle základní verze s 8GB RAM si uživatelé budou moci uživatelé připlatit za verzi s 12GB RAM. I v tomto případě bude rozhodovat region, protože jihokorejský gigant ani zdaleka nenasadí 12GB RAM na všechny trhy.

Dále se nám potvrdilo, že Flip 6 dostane větší 4000mAh baterii. Dalším zajímavým upgradem může být to, že externí displej bude podporovat 120Hz obnovovací frekvenci. Kdyby jihokorejský gigant takový displej na zevnějšek opravdu použil, tak by se jednalo o nevídané vylepšení, které by mohlo dát impuls také ostatním výrobcům.

Nicméně, nesmíme zapomínat na to, že se pořád jedná jen o spekulaci. Čím blíže budeme datu představení, tak tím více informací budeme vědět.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, sammobile.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *