Série Huawei Mate 20 a Huawei P30 mají rekordní prodeje!

Dnes dopoledne Huawei sdílel několik vzrušujících zpráv. Podle výkonného ředitele Huawei Consumer Business Richarda Yu, řada Huawei Mate 20 úspěšně zvládla překročit počet 17 milionů prodaných kusů. Řada Huawei P30 si vedla ještě lépe a zlomila hranici 20 milionů kusů, což jsou velmi povedená čísla, co myslíte?

Představení prodejůHuawei by si přál, aby se úspěchu řad Mate 20 a P30, vyrovnal i nový Huawei Mate 30 series i bez mobilních služeb Google. Je jasné, že to nebude lehký cíl, ovšem první výsledky prodeje byly velmi pozitivní a čísla předprodeje byla až šestkrát vyšší než u řady P30.

Od představení série Mate 30 v září zahájila společnost Huawei prodej v Číně a jihovýchodní Asii, ale brzy plánuje expanzi na evropský trh. Vzhledem k absenci služeb Google, bude zajímavé sledovat, jak si tento telefon bude dařit.

Osobně bych se toho nebál a zákaz Google služeb by pro mě nebyl zásadní důvod abych si telefon nekoupil. Ale samozřejmě nemůžu mluvit za všechny. Jaký máte k tomuto problému postoj?

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.