Série Huawei Mate 30 a dostupnost na Českém trhu, víme to první!

Tak přátelé, jak jistě víte včera se nám představila série Mate 30. Která nám ukázala, že inovovat telefon je možné každý rok. A nejenom díky tomu, že přidáte jednu „čočku fotoaparátu“. Zařízení jsou to opravdu dechberoucí. Již včera večer jsem ještě informoval, že nová řada nebude mít bohužel podporu Googlu. Takže všechny aplikace se budou stahovat přímo z AppGallery. A klasické Google play bude chybět, včetně aplikace YouTube,Gmail atd…

To ovšem neznamená, že na telefonu tyto aplikace nepoběží… Samozřejmě je budete moci používat například přes prohlížeč atd…. Takže zas taková katastrofa to není a na chod telefonu by to nemělo mít žádný vliv.

Ale další věc, která mě a myslím, že i Vás celkem trápila bylo to, že se stále nevědělo, zda bude Mate 30 uveden také na Český trh… A mě se podařilo zjistit přes podporu Huawei…. A teď, se podržte. Ano! Huawei Mate 30 na Český trh skutečně dorazí! Jen si musíme počkat na oficiální prohlášení Huawei.Zpráva z Huawei:

Dobrý deň Lukáš,

 áno zariadenie bude dostupné aj na českom trhu. Presný dátum začiatku predaja sa však ešte nevie. Informácie ohľadom toho budú priebežne zdielané na našej Facebook stránke.

S pozdravom,
HuaweiDoufám, že sem Vám, že sem Vám tímto alespoň zlepšil páteční náladu. Co si o nových telefonech myslíte? A budete si je kupovat? Napište mi do komentů.

Autor: Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.