Série Huawei Mate 30 zřejmě použije AMOLED od společnosti Samsung

Letošní chytré telefony řady Huawei Mate budou nabity špičkovým hardwarem včetně zakřiveného displeje. A nové informace o tomto tématu ukazují, že společnost plánovala změnit poskytovatele displejů pro tuto konkrétní vlajkovou loď.

Huawei Mate 30 ProPodle informátora DigitalChatStaion, Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro. Budou oba používat displej AMOLED Samsung místo panelů LG a BOE používaných v Mate 20 Pro. BOE sice očekávala zakázku na dodávku displeje pro Mate 30 Pro, ale zřejmě by nestihl splnit datum zahájení prodeje. Proto Huawei bude se společností Samsung obchodovat.V minulosti se displej Mate 20 Pro (v některých případech) potýkal s problémy barev a jasu, které byly později vyřešeny výměnou obrazovky. Možná to byl důvod, proč chce společnost změnit poskytovatele zobrazení pro nadcházející chytré telefony špičkové úrovně.

Také rozlišení obrazovky Huawei Mate 30 a 30 Pro bude na FullHD +. Ale specifikace zatím nejsou odhaleny pro každé zařízení zvlášť.

Zatím není k dispozici oficiální potvrzení o zobrazení této řady smartphonů, ale podle předchozích informací bude Huawei Mate 30 vybaven plochým displejem s malým zářezem ve tvaru „kapky vody“ a Huawei Mate 30 Pro bude přicházet s širokým zářezem pro uložení 3D snímání obličeje.

Kromě toho displej 30 Pro obsahuje velké křivky na levé a pravé straně displeje a lemy na okrajích jsou ve srovnání s jeho předchůdci výrazně sníženy.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.