Série Kirin 990 bude v Indii k dispozici s připravovanými chytrými telefony Mate 30

Dne 17. září společnost Huawei v tiskové zprávě oznámila, že její nová čipová sada řady Kirin 990 bude v Indii k dispozici se spuštěním připravovaných chytrých telefonů Huawei včetně verze 5G.„Jako jeden z klíčových trhů společnosti Huawei je inovace zaměřená na zákazníka v centru všeho, co v Indii děláme. Vždy jsme věřili v to, že našim zákazníkům přineseme to nejlepší, a to neustálým zaměřováním na inovace a zlepšováním zkušeností, a to pokaždé, “řekl Tornado Pan, country manager (značka Huawei), Consumer Business.

„Kirin 990 je dnes vrcholem technologie smartphonů a přenese zákazníky do nové éry 5G. Jsme rádi, že vám můžeme představit čipovou sadu, která způsobí revoluci ve způsobu, jakým lidé používají své chytré telefony, “dodal.

Společnost Huawei již oznámila, že telefony Mate 30 budou prvními, které budou vybaveny řadou Kirin 990 pro varianty 4G a 5G. Můžeme tedy očekávat, že se jedná o chytré telefony, které přivedou Kirin 990 do Indie.

V současné době společnost Huawei oficiálně slíbila, že přinese tuto novou čipovou sadu do Indii, ale můžeme očekávat, že získáme více informací, až bude v zemi oficiálně spuštěna řada Mate 30. Její globální odhalení je stanoveno na 19. září v německém Mnichově.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.