Série Mate 30 pokořila hranici 12 milionů prodaných kusů, očekává se, že překročí 20 milionů

Série Huawei Mate 30 byla oficiálně představena v Berlíně v září 2019 a zatím probíhají celkem robustní prodeje na čínském trhu.

Informace z průmyslového řetězce ukazují, že dodávky pro řadu Huawei Mate 30 překročily 12 milionů kusů a očekává se, že v celkové době prodeje budou dokončeny přibližně kolem 20 milionů kusů.

Huawei Mate 30 Pro 5GV listopadu Richard Yu, ředitel divize Consumer Business Huawei, oznámil, že řada Huawei Mate 30 dodala po svém spuštění před 60 dny na celém světě přes 7 milionů kusů a meziročně došlo k nárůstu o 75%.

Zdroj také ukazuje, že pro tento nárůst zásilek existuje mnoho formových faktorů. Například snížení ceny od místních prodejců, specifikace a popularita raných modelů 5G u čínských spotřebitelů.

Aby bylo dosaženo cíle dodávky 20 milionů kusů, společnost Huawei uvedla smartphony Mate 30 do různých zemí a regionů po celém světě. Huawei Mate 30 Pro je nyní oficiálně k dispozici v evropských zemích, jako je Německo, Španělsko, Francie, Itálie a další.

Mobilní služby Huawei (HMS)Huawei Mate 30 je předinstalován s operačním systémem Android 10, ale kvůli americkým omezením nemůže Huawei certifikovat nové chytré telefony pomocí mobilních služeb Google (GMS). Chytré telefony Mate 30 jsou tedy vybaveny mobilními službami Huawei (HMS), nikoli GMS.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.