Snímek Honor Smart Screen unikl před vydáním!

První televize od Honoru, bude představena 10. srpna na konferenci Huawei Developer Conference 2019. A jak už bývá zvykem, tak před oficiálním odhalením se televize objevila na uniklém snímku a s tím máme i možnost vidět první letmý pohled na Hongmeng.

Honor Smart TV

Obrázek pochází z portálu Weibo a ukazuje novou Honor Smart Screen s operačním systémem Hongmeng. Zobrazuje také nabídku Nastavení včetně nastavení zobrazení, Nastavení zvukových efektů, Zdraví, Moje auto, Synchronizace zařízení, Správce účtů a na pravé straně displeje je podrobné zobrazení s nápisem „Vyhledat aktualizace“.

Podíváme-li se na design, televizor obsahuje tenký rámeček a značku Honor ve spodní části.

Podle Honoru je Smart Screen vybaven AI pop-up selfie kamerou a hlavní hardware je poháněn Hongjun 818 smart čipem s osmi jádrovým zpracováním, podporuje 8K při 30 snímcích a přináší integrovanou technologii optimalizace kvality zvuku Histen. Čipy AI umožňují funkce AI, jako je rozpoznávání obličeje a další.

Inteligentní obrazovka bude k dispozici ve dvou velikostech obrazovky, včetně verze „Pro“ s větším displejem, další informace budou zveřejněny na HDC 2019.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.