Souboj kamerových bohů: Huawei Mate 30 Pro, iPhone 11 Pro a Samsung Note 10+

Na tohle srovnání sem se opravdu těšil, mám rád tohle porovnání a srovnávání s konkurencí. Ať už výsledek dopadne jakkoliv. Jak se říká, když dva dělají totéž není to totéž. Tady máme jasný příklad, akorát, tentokrát tu máme rovnou 3 zástupce největších mobilních značek.  

Jak si Huawei Mate 30 Pro povede proti svým hlavním konkurentům?  To se zde dozvíme díky rozsáhlému testu kamer od kluků z YouTube kanálu Mrwhosetheboss, kteří si vzali do parády právě tři jmenovaná zařízení a test byl opravdu důkladný.  Po každém jednotlivém testu bylo telefonům přidělen určitý počet bodů, který se sčítá a na konci rozhodne o vítězi.

Berte prosím na vědomí, že ty to smartphony představují momentální špičku na trhu a výsledky všech tří jsou naprosto fascinující.  A ve finálním rozhodování to záviselo spíše na drobnostech.

Podrobný test

Malé shrnutí:

Bodové hodnocení

Vítězem celého testu se stal Huawei Mate 30. Za ním se na druhém místě umístil iPhone 11 Pro a poslední skončil Samsung Note 10+. V testu se jasně ukázalo, že Mate 30 Pro nejlépe umí vykreslit hvězdnou oblohu. Naopak co se týče portrétového režimu tam to vyhrál iPhone 11 Pro na plné čáře, protože dokázal nejpřesněji rozpoznat postavu a detailněji ji oříznout. Dále si také můžete všimnout, že při natáčení videa v režimu Ultrawide iPhone 11 Pro deaktivuje „Night Mode“ takže všechny výsledné fotky jsou nepoužitelné. Podobný problém měl i Samsung. Jediný Huawei si s tímto problémem poradil.

S nímky z režimu „UltraWide

Autor: Lukáš

Zdroj: Mrwhosetheboss

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.